Interjú dr. Iván Kristóffal a Heti Válasz oldalán 2017. június 9.

Práter utca 50: jövő a jelenben.

"Nagyon sok minden más itt, mint a többi egyetemen. Hála a beléptető rendszernek, nálunk senki sem zár semmit. Itt mindenki otthon érzi magát. Az aula asztalain nyugodtan ott lehet hagyni a számítógépeket, nincs kitől félteni őket. Az ügyeletes portások azonnal észreveszik, ha idegen szeretne bejönni az épületbe. Megkönnyíti persze a dolgukat, hogy legfeljebb 150–160 új hallgatót veszünk fel évente. És nemcsak az ő dolgukat könnyíti meg, hanem az oktatói karét és a tanulmányi osztályét is. Név szerint ismerik a diákokat, és minden segítséget megadnak nekik, hogy el tudják végezni az egyetemet. Szép számmal vannak felzárkóztató kurzusok, nyelvórák, hogy az esetleges hátrányokat bárki ledolgozhassa." - fejezte ki véleményét Karunk dékánja.

A teljes interjú itt található

(forrás: hetivalasz.hu)