Nyílt nap 2018

Szeretettel várunk az Információs Technológiai és Bionikai Kar Nyílt Napján 2018. január 26-án 9 órakor.

A Nyílt nap kihagyhatatlan lehetőséget jelent a Mérnökinformatikus BSc és Molekuláris bionika mérnöki BSc képzés iránt érdeklődőknek, valamint mindazoknak, akik még nem döntöttek a továbbtanulásról, de szeretnének versenyképes mérnöki diplomát szerezni egy kiemelkedő és elismert közösség tagjaként.

Miért érdemes ellátogatni a Pázmány ITK-ra 2018. január 26-án?

Izgalmas szakmai előadásokkal, végzett hallgatók beszámolóival készülünk a résztvevőknek. Az előadások után lehetőség nyílik feltenni a kérdéseket a HÖK és a Tanulmányi Osztály (TO) képviselőinek, valamint interaktív laborlátogatások keretében betekintést nyerni kutató Karunk különleges világába.

Időpont: 2018. január 26. 9:00

Helyszín: PPKE ITK (1083 Budapest, Práter u. 50)

Program:
I. blokk: szaktájékoztatók, szakmai előadások
II. blokk: Mihez kezdhetek az ITK-s diplomával?
III. blokk: laborlátogatások, igazolások kiadása, TO és HÖK válaszol

Minden megjelenő diáknak a részvételről igazolást adunk.

Nyílt nappal kapcsolatos kérdésekre a (1) 886-4711-es telefonszámon, illetve a tanulmanyi.osztaly@itk.ppke.hu e-mail címen válaszolunk.

Szeretettel várjuk az érdeklődőket!