Nyílt nap a PPKE ITK-n (2019 ősz)

Szeretettel várunk minden érdeklődőt az Információs Technológiai és Bionikai Kar Nyílt Napján 2019. november 8-án 9 órakor.

Kíváncsi vagy rá, mi az a bionika? Hogyan kapcsolódik össze az informatika és az orvostudomány? Szeretnél mesterséges intelligenciával foglalkozni? Érdekel az önvezető autók világa vagy a robottechnológia? Még nem döntöttél pontosan a továbbtanulásról, de a természettudományos tárgyak érdekelnek? Ilyen, és ehhez hasonló kérdésekre kaphatsz választ Nyílt napunkon, melyen izgalmas szakmai előadásokkal, hallgatói beszámolókkal és érdekes laborlátogatásokkal nyújtunk betekintést kutató Karunk mindennapjaiba. A nyílt nap során lehetőséget biztosítunk, hogy az érdeklődők feltegyék kérdéseiket a Tanulmányi Osztály (TO) és a Hallgatói Önkormányzat (HÖK) képviselőinek.

BSc Nyílt nap: 2019. november 8. péntek 9:00
MSc Nyílt nap: 2019. november 8. péntek 10:30
Helyszín: PPKE ITK (1083 Budapest, Práter u. 50/a)

A programról:

BSc képzés iránt érdeklődőknek:
09:00 szakos tájékoztatók, BSc képzések bemutatása
10:00 szakmai előadások, hallgatói élet bemutatása
11:15 TO és HÖK válaszol, kutatólaborok látogatása turnusokban

MSc képzés iránt érdeklődőknek:
10:00 szakmai előadások, hallgatói élet bemutatása
11:15 TO és HÖK válaszol, szakos tájékoztatók, MSc képzések bemutatása
13:00 kutatólaborok látogatása turnusokban

Minden megjelenő diáknak a részvételről igazolást adunk.
A RENDEZVÉNYEN VALÓ RÉSZVÉTEL ELŐZETES REGISZTRÁCIÓHOZ KÖTÖTT!

A regisztrációs felület itt érhető el.

Nyílt nappal kapcsolatos kérdésekre a (1) 886-4711-es telefonszámon, illetve a tanulmanyi.osztaly@itk.ppke.hu e-mail címen válaszolunk.

Szeretettel várjuk az érdeklődőket!