Zarándy Ákos egyetemi tanár kitüntetése 2021. március 16.

Magyar érdemrend tisztikeresztje polgári tagozata kitüntetésben részesült Zarándy Ákos professzor úr.

Magyarország köztársasági elnöke a nemzeti ünnep, március 15. alkalmából, a miniszterelnök előterjesztésére kitüntetéseket adományozott.

Nagy örömmel tudatjuk, hogy a Magyar érdemrend tisztikeresztje polgári tagozata kitüntetésben részesült a biológiai motiváltságú vizuális érzékelőkkel kapcsolatban folytatott, nemzetközi szinten is elismert kutatási tevékenysége, valamint az egyetemi oktatás és a doktori képzés területén végzett kiemelkedő munkája elismeréseként Dr. Zarándy Ákos, a Magyar Tudományos Akadémia doktora, a Számítástechnikai és Automatizálási Kutatóintézet tudományos tanácsadója, Karunk egyetemi tanára.

Sok szeretettel gratulálunk a kitüntetéshez és további eredményes munkát kívánunk!