Nyílt nap az ITK-n 2019

Szeretettel várjuk a BSc valamint MSc képzéseink iránt érdeklődőket 2019. január 25-én.

Gyere és ismerkedj meg képzéseinkkel, utána kukkants be a laborokba.

Izgalmas szakmai előadásokkal, szaktájékoztatókkal és végzett hallgatók beszámolóival készülünk a résztvevőknek.

Az előadások után lehetőség nyílik feltenni a kérdéseket a HÖK és a Tanulmányi Osztály (TO) képviselőinek, valamint interaktív laborlátogatások keretében betekintést nyerni kutató Karunk különleges világába.

Az idei évben külön szaktájékoztatókkal is készülünk a mesterképzések iránt érdeklődőknek.

Képzéseink:
  • Mérnökinformatikus BSc
  • Molekuláris bionika mérnöki BSc
  • Info-bionika mérnöki MSc
  • Mérnökinformatikus MSc
  • Orvosi biotechnológia MSc
Tervezett program:

09:00-10:00 I. blokk: szaktájékoztatók (BSc)
10:15-11:15 II. blokk: szakmai és hallgatói előadások
11:30-12:30 III. blokk: szaktájékoztatók (MSc) / laborlátogatások I. turnus, TO és HÖK válaszol
13:00-14:00 IV. blokk: laborlátogatások / Makerspace foglalkozások/ igazolások kiadása, TO és HÖK válaszol

Minden megjelenő diáknak a részvételről igazolást adunk.

Nyílt nappal kapcsolatos kérdésekre a (1) 886-4711-es telefonszámon, illetve a tanulmanyi.osztaly@itk.ppke.hu e-mail címen válaszolunk.

Szeretettel várjuk az érdeklődőket!