Pázmány Nap

Szeretettel váunk mindenkit Központi és Kari rendezvényinken 2019. október 16-án, melyeken egyetemünk alapítójára és névadójára emlékezünk.

A Pázmány Nap keretében kerül sor az egyetem doktoravató ünnepségére, reggel 9 órakor a Szent II. János Pál teremben,

valamint 11 órai kezdettel Ft. Dr. Kuminetz Géza rektor úr megtartja székfoglaló előadását.

A meghívó itt érhető el.

A Központi rendezvények után szeretettel várunk mindenkit Kari rendezvényeinken is, melyet hagyományosan a Pázmány szobor megkoszorúzásával kezdünk, 13:30-kor (indulás 13:15-kor az épület elől).

14:00 órakor Dékán Úr ünnepélyesen átadja az okleveleket az Aulában a Nemzeti Felsőoktatási Ösztöndíjat, Kari Ösztöndíjat, Gólya Ösztöndíat, valamint az EFOP-3.6.3 pályázat támogatásával Publikációs díjat elnyert hallgatók számára.

Az ünnepség után kezdődik a Hallgató Önkormányzat által szervezett akadályverseny, melyre mindenkit szeretettel hívunk.