Önlab Témabörze

• 11 szept.

Kezdete: 2020. szeptember 11. 14:00 -Vége: 2020. szeptember 11. 16:00

PPKE ITK

2020. szeptember 11-én ismét Önálló Labor Témabörzét szervezünk.

A rendezvény célja, hogy összekösse a témakiírókat és a témát kereső hallgatókat, ezáltal segítve a diákokat a megfelelő témaválasztásban.

A járványveszélyre való tekintettel az idei Önlab témabörzét a szokásostól eltérő módon kell megtartanunk, hogy a lehetséges fertőzés kockázatát minimalizáljuk.
A tájékoztató előadásokat online lehet majd megtekinteni, a Tanulmányi Osztály által ismertetett módon. Az esemény témabörze részét azonban (bizonyos korlátozások mellett) személyesen tartjuk meg, 2020. szeptember 11-én pénteken, 14 órától.

Kérjük, hogy ide kattintva a regisztrációs kérdőív kitöltésével segítse a szervezési folyamatot!
A beérkezett visszajelzések alapján szükség esetén turnusokra osztjuk majd a jelentkezőket, erről a NEPTUN-on keresztül küldünk majd értesítést.

A témakiírók folyamatosan frissülő listája ide kattintva érhető el.

Szeretettel várunk minden érdeklődőt!