Nyílt nap 2021 ősz

• 03 dec.

Kezdete: 2021. december 3. 9:30 -Vége: 2021. december 3. 14:00

Pázmány ITK

Szeretettel várjuk az érdeklődő középiskolásokat Karunk Nyílt napján 2021. december 3-án 10 órakor!

Kíváncsi vagy rá, mi az a bionika? Hogyan kapcsolódik össze az informatika és az orvostudomány? Szeretnél mesterséges intelligenciával foglalkozni? Érdekel az önvezető autók világa vagy a robottechnológia? Ilyen, és ehhez hasonló kérdésekre kaphatsz választ Nyílt napunkon, melyen izgalmas előadásokkal, felvételi tájékoztatóval, hallgatói beszámolókkal és érdekes laborbemutatókkal várjuk az érdeklődőket.

Ha érdekel a Pázmány ITK közelebbről vagy szeretnél beszélni valakivel, aki konkrét választ ad felmerülő kérdéseidre, akkor gyere el Nyílt napunkra! A Nap során lehetőséget biztosítunk, hogy az érdeklődők feltegyék kérdéseiket a Tanulmányi Osztály (TO) és a Hallgatói Önkormányzat (HÖK) képviselőinek.

Helyszín: PPKE ITK (1083 BUDAPEST, Práter u. 50/a)

A koronavírus helyzetre való tekintettel és az egyetem jelenleg hatályban lévő járványügyi szabályozásának megfelelően a rendezvényen védettségi igazolvánnyal lehet részt venni!

A rendezvényen való részvétel ingyenes, és előzetes regisztrációhoz kötött. Regisztrálni ide kattintva lehet.