BSc Nyílt nap 2025. január

2025. jan. 24. 10:00

Szeretettel várunk minden érdeklődőt az Információs Technológiai és Bionikai Kar Nyílt Napján.

Kíváncsi vagy rá, mi az a bionika? Hogyan kapcsolódik össze az informatika és az orvostudomány? Szeretnél mesterséges intelligenciával foglalkozni? Érdekel az önvezető autók világa vagy a robottechnológia? Még nem döntöttél pontosan a továbbtanulásról, de a természettudományos tárgyak érdekelnek? Ilyen, és ehhez hasonló kérdésekre kaphatsz választ Nyílt napunkon, melyen izgalmas szakmai előadásokkal, hallgatói beszámolókkal és érdekes laborlátogatásokkal nyújtunk betekintést kutató Karunk mindennapjaiba. A nyílt nap során lehetőséget biztosítunk, hogy az érdeklődők feltegyék kérdéseiket a Tanulmányi Osztály (TO) és a Hallgatói Önkormányzat (HÖK) képviselőinek.

A rendezvényen való részvétel ingyenes, de regisztrációhoz kötött.

REGISZTRÁCIÓ

A Nyílt napjainkon való részvételért a 2025-ös felvételi eljárásban 10 pontot adunk a Pázmány ITK-ra jelentkezőknek!

Nyílt nappal kapcsolatos kérdésekre a (1) 886-4711-es telefonszámon, illetve a felveteli@itk.ppke.hu e-mail címen válaszolunk.

Részletek ITT olvashatók.

Szeretettel várjuk az érdeklődőket!