Tárgy neve: PhD Proceedings beszámoló_2023_június
Tárgyfelelős oktató: Dr. Szederkényi Gábor

Kivonat a Képzési terv dokumentumból

III. 4. Éves beszámolók teljesítése

A doktoranduszok a féléves rövid írásbeli beszámolók mellett évente kötelesek bizottság előtt beszámolni kutatási tevékenységükről legalább 15 perces angol nyelvű előadás formájában a doktori iskola “PhD Proceedings” konferenciáján. Az előadáshoz legalább 4 oldal terjedelmű konferenciacikk is tartozik a doktori iskola által megadott formátumban, amelyet benyújtás előtt a témavezetőnek jóvá kell hagynia. A konferenciacikk határidőre történő benyújtásáért és az előadás megtartásáért 10 kreditpont jár. A tanév során sikeresen teljesített komplex vizsga vagy intézményi ÚNKP záró beszámoló előadás mentesít az adott tanévben szervezett éves beszámoló szóbeli része alól. A tanév során sikeresen teljesített házivédés (munkahelyi vita) az éves beszámoló automatikus elfogadását eredményezi.

Roska Tamás Műszaki és Természettudományi Doktori Iskola képzése IDNI-AIMTX Doktori képzés (PhD/DLA) (Nftv. 114 (2)) Nappali angol 8 félév ITK
Roska Tamás Műszaki és Természettudományi Doktori Iskola képzése IDNI-IMTX Doktori képzés (PhD/DLA) (Nftv. 114 (2)) Nappali magyar 8 félév ITK
Roska Tamás Műszaki és Természettudományi Doktori Iskola képzése IDLI-AIMTX Doktori képzés (PhD/DLA) (Nftv. 114 (2)) Levelező angol 8 félév ITK