Tárgy neve: Neural Networks
Óraszám: N: 2/2/0, L: 0/0/0
Az oktatás nyelve: angol
Követelmény típus: Kollokvium
Felelős szervezeti egység: Pázmány Péter Katolikus Egyetem Információs Technológiai és Bionikai Kar
Tárgyfelelős oktató: Dr. Zarándy Ákos

A tantárgy célja a mély konvolúciós neurális hálózatok bemutatása. Az elméleti háttér megismerése mellett a diákok a gyakorlatokon elsajátítják a hálózatok tervezésének, szoftver implementációjának, tanításának a modern módszereit.  A tantárgy keretében a hallgatók megismerkedhetnek a modern klasszifikációs, detekciós, szegmentációs, valamint a rekurrens hálózatokkal, illetve bepillantást nyerhetnek a dimenzió redukálás területére is.

mérnökinformatikus BSc IANI-MI alapképzés (BA/BSc/BProf) Nappali magyar 7 félév ITK
molekuláris bionika mérnöki BSc IANI-MB alapképzés (BA/BSc/BProf) Nappali magyar 7 félév ITK